O MNĚ

we don't remember days. We remember moments.

2. května 2016 v 20:01 | R.


V sobotu bylo skvělé počasí. Ne skvělé, ale přímo dokonalé. Musela jsem toho využít. Nechtěla jsem celý den sedět doma a čekat až se večer půjdu podívat s kámoškou na naši vesnickou "slávu". Jojo i u nás v prdelákově bylo pálení čarodejnic nebo přesněji čarodějnická noc. I když podmět "noc" není úplně přesná. Spíš odpoledne, ale to by neznělo tak strašidelně. No nic. Napsala jsem kamárádce teda dřív, že zajdeme ven a v té chvilky sebou vezmu i Bena (psa). Souhlasila. Tak jsme si na facebooku stanovily čas a místo srazu. Je to celkem úsměvné, jak se z lidí, kteří se kamarádili ve školce, zase stanou kamarádi. Celý odpoledne jsme strávily na "mole", na našem jezeře ve vesnici. Musím říct, že se tam neuvěřitelně relaxuje. Vážně neslyšíte tam auta, ani otravný lidi. Jsem fakt ráda, že jsem v sobotu odpoledne neseděla doma, protože jsem si uvědomila jedno - we don't remember days, we remember moments.

Taky jsem se konečně dozvěděla výsledky z přijímaček a musím se pochválit. Přes moje obavy od konce listopadu, po tom, co se mi dostal do ruky propagační letáček ze zdravky, kde jsem se dozvěděla, že nabírají jen 30 lidí, jsem se právě mezi těch 30 dostala. Přesněji jsem byla 15./62. Druhou školu už jsem tolik nehrotila, vlastně jsem tam ani nechtěla, ale dostala jsem se i tam s podobným výsledkem - 17./69. Musím se přiznat, že mi trošku vzroslo sebevědomí, ale pořád je to, to zdravé sebevědomí:-). Takže můžu říct, že od 1. září ze mě bude student oboru laboratorní asistent. Musím říct, že radost mám pořád neskutečnou. Otázka, která směřuje na všechny deváťáky - jak jste u přijímaček dopadli vy?

xx R.

Jsem zpátky!

21. dubna 2016 v 12:59 | R.

Opravdu je to tak. Rozhodla jsem se vrátit. Jak si možná někteří návštěvníci tohoto blogu pamatují, po řadě negativních událostech zde na blog. cz, jsem se rozhodla přestoupit na blogger.com. Bylo to hlavně právě kvůli tomu, že mi často padal blog, mazaly se mi články, a celkově blog neměl velkou návštěvnost. Na bloggeru jsem působila dva měsíce, ale musela jsem se vrátit sem. Není to ani kvůli programování HTML nebo v chybějící komunitě, ale protože mi to tady prostě chybělo. Mám blog.cz ráda, na tomhle webu jsem si založila první blog (o koňské hře Star Stable, neptejte se proč) i komunita mi tu přijde skvělá. Je tu mnoho skvělých blogů a blogerů. Je to tu prostě fajn, měla jsem pocit, že můj blog by měl patřit sem. Vážně se těším až s vaší pomocí tento blog rozjedu.
Pro nové návštěvníky nebo vlastně pro všechny. Blog byl a bude směsicí všech různých témat, od filmů, k TAGům, až po články o mých mazlíčcích nebo škole. Opravdu zde očekávejte mnoho. Víc se o mé maličkosti dozvíte v následujícím článku.

xx R.
 
 

Reklama